08.01.2010 - 20:50 - pytelzet Witam Mimo poszukiwań nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. 1.Moduł 'html' umieściłem w katalogu 'kgbmod' 2.Katalog jest oczywiście ze wszelkimi uprawnieniami. 3.Dokonując wpisu rozpoczynam go hasłem administratora umieszczonym pomiędzy ##...## 4.Niestety kod html nie uruchamia się. 5.Używam skórki 'papirus' (może to jest istotne)? Ale poza tym księga gości działa świetnie i nie mam z nią najmniejszych kłopotów. Więc tą drogą wielkie dzięki twórcy. Przy okazji wszelkich serdeczności w Nowym Roku. e-mail WWW
09.01.2010 - 11:09
- admin Nie tylko trzeba umieścić hasło w pierwszej linijce pomiędzy podwójnym znakiem ## ale również musi to być jedyna rzecz w tej linijce. Wpis właściwy powinien się zacząć od kolejnej linijki. Czy skórka ma tu coś do rzeczy? W zasadzie nie powinna. Dawno nie miałem pytań o moduł "html", będę musiał się temu przyjrzeć.
09.01.2010 - 13:14
- pytelzet Naturalnie pamiętałem o tym (uwaga o tym że hasło musi być w osobnej linii jest zamieszczona w opisie). Bardzo serdecznie pozdrawiam. P.S. Aby być zupełnie pewny spróbuję zmienić skórkę.
09.01.2010 - 13:33
- pytelzet hehehe, jasne że 'papirus' miał znaczenie! (O tyle o ile)! Próby robiłem ze znacznikami <i> oraz <b>. Pech w tym, iż papirus ma właśnie przydzielone czcionki pochylone i pogrubione! Dopiero kiedy zrobiłem próbę <u> wszystko się pokazało. Przepraszam za zawracanie głowy i dziękuję za błyskawiczną reakcję. Życzę następnych wspaniałych pomysłów.
09.01.2010 - 13:34
- admin Mocno sugeruję też wgrać pliki księgi ręcznie z tej strony. Na CBA jest nieco zdezaktualizowana wersja (łącznie z modułami). Postaram się coś z tym zrobić jednak w chwili obecnej jest jak jest. Np. stara wersja po użyciu konfiguratora pozostawiała nagłówek z defaultowej skórki wpisany na stałe do nowej konfiguracji.
10.01.2010 - 8:21
- pytelzet Jeszcze raz bardzo dziękuję. Serdeczności. Zbyszek |